2011
16 frisse bands hebben Maas & Waal laten zien wat ze kunnen en na vier drukbezochte voorrondes is de line-up van de finale bekend: Stennes, Knuckles of Frisco, Burning Paris en The Marquees zullen op 1e Paasdag de strijd aangaan! Fairmont Drive zal als publieksprijswinnaar ook een optreden verzorgen.
Welke band wint de 20e editie van Pocketpop? Zondag 24 april @ d'n Bogerd Druten! Wees daar!
Finalisten Pocketpop 2011
Kijk voor meer informatie op www.pocketpop.nl
Wat is Pocketpop?
Pocketpop is een jaarlijks terugkerend muziek-evenement in het Land van Maas en Waal. Het is een reizend festival met een wedstrijdkarakter. Waar de meeste popprijzen puur op de regio zijn gericht, kijkt Pocketpop verder dan de rivierlijke grenzen.
Het festival kent een open inschrijving om de bezoekers van het festival een zo divers mogelijk aanbod te bieden en natuurlijk zoveel mogelijk jonge bands een podium te geven. De bands die geselecteerd worden treden op tijdens een van de gezellige voorrondes van het festival die op diverse locaties in de regio worden gehouden. De door de voorronde-jury als beste bands bestempelde acts, inclusief minimaal een lokale act, spelen in de drukbezochte finale die traditiegetrouw op Eerste Paasdag plaatsvindt.
Pocketpop levert in ieder geval altijd een band voor de Gesel XL, de competitie waarin jaarlijks wordt uitgemaakt wie de beste jonge/nieuwe/amateurband van de provincie is. Natuurlijk vallen de beste bands eeuwige roem en een goede festivalervaring ten deel, evenals prettige muziekgerelateerde stimuleringsprijzen.
Pocketpop wordt al een kleine twintig jaar georganiseerd door de vrijwilligers van popcollectief Polderkolder; muziekliefhebbers die qua organisatie de professionaliteit hoog in het vaandel hebben staan.