Film ‘De Rivier’ van Jos Kruisbergen in première
Extra donateursavonden Tweestromenland in
Beeld en Geluid op 10 april in D’n Bogerd.
De donateursavonden op vrijdag 1 april en zondag 3 april zijn helemaal volgeboekt, hiervoor kunt u niet meer reserveren!

De Stichting Tweestromenland in Beeld en Geluid verzorgt haar jaarlijkse donateursavonden deze keer in de filmzaal van cultureel centrum D’n Bogerd aan de Van Heemstraweg in Druten. Begunstigers, donateurs en genodigden zijn daar samen met een introducé van harte welkom op vrijdagavond 1 april, zondagavond 3 april en zondagavond 10 april. Alle avonden beginnen om acht uur (de zaal gaat om half acht open). Laat even weten op welke avond u komt: via het telefoonnummer van D’n Bogerd: 0487-517127, dan wordt er plaats voor u vrijgehouden.
Let op: alleen donateurs en genodigden mogen erin. Wie nog geen donateur is en één van de avonden toch wil bijwonen, kan zich nog opgeven voor een bijdrage van 15 euro (of meer) per jaar. Zie daarvoor de website www.tweestromenlandinbeeldengeluid.nl.
Het is voor de eerste keer in de afgelopen 16 jaar dat de donateursavonden niet in het Wamelse Vrijetijdscentrum worden gehouden. In 2010 is Tweestromenland in Beeld en Geluid in samenwerking met D’n Bogerd maandelijks filmvoorstellingen in Druten gaan verzorgen. Die vielen enorm in de smaak en er kwamen veel verzoeken om daar dit jaar ook de donateursavonden te gaan houden. Bovendien is duidelijk geworden dat de donateurs van de stichting niet meer bijna allemaal in Wamel wonen zoals in de beginjaren het geval was. Vandaag is de aanhang in heel Maas en Waal en zelfs daarbuiten te vinden.
Het is dan ook niet onredelijk om de donateursavonden voor de afwisseling op een centrale plek, in D’n Bogerd dus, te houden. En volgende jaren misschien eens in Wijchen of Beuningen als zich daar mogelijkheden voor dergelijke bijeenkomsten aandienen.
Een argument vóór D’n Bogerd is deze keer ook dat tijdens de donateursavonden de nieuwste film van Jos Kruisbergen in première gaat: De Rivier. Het is een avondvullende documentaire van hoge kwaliteit, die ’t verdient om in een bioscoopambiance met lekkere stoelen en op een groot scherm te worden vertoond.
De bezoekers krijgen op 1, 3 en 10 april, behalve deze prachtige documentaire, aan het begin van de avond ook een kop koffie of thee met wat lekkers aangeboden. Halverwege de film is er een pauze om even op adem te komen. Even na half elf is het afgelopen. Uiteraard hoeft u dan nog niet naar huis; er kan vanzelfsprekend nog gezellig wat worden nagepraat en nageborreld.
Een mededeling voor degenen die met de auto komen: PAS OP. Als het parkeerterrein bij D’n Bogerd vol is, zet uw voertuig dan niet op het gras of in zijstraten waar dat verboden is. Let op de verbodsborden! Een stukje verderop bij de Sporthal is een groot parkeerterrein waarvan u gebruik mag maken.