
Op dinsdag 31 januari is Lenny Kuhr te zien zijn in haar nieuwe theaterprogramma 'Liefdeslied'. Boek je tickets ONLINE!
In d’n Bogerd worden regelmatig beurzen en evenementen gehouden. De afgelopen jaren hebben wij zelf ook een tweetal bedrijvenbeurzen georganiseerd. Deze ondernemersbeurs staat in de nabije toekomst ook weer op de agenda.
Om verder in te gaan op de tweetal beurzen die we zelf organiseren wil ik u wat meer daarover informeren. Wij hebben het concept Banenbeurs Maas & Waal gelanceerd, een beurs voor werkzoekende én werkgevers. Deze twee partijen worden onder het dak van d'n Bogerd bij elkaar gebracht. Dit heeft een groot aantal bezoekers inmiddels een nieuwe en interessante baan opgeleverd. Naast vacatures van bedrijven en instellingen vindt u op de Banenbeurs Maas & Waal ook alles op het gebied van (om)scholingsmogelijkheden en reïntegratie.
Voor meer informatie over de Banenbeurs Maas & Waal en de datum voor de nieuwe editie kunt u terecht op de website:
www.banenbeursmaasenwaal.nl.

De andere succesvolle en drukbezochte evenement is de Huizenbeurs Maas & Waal. Op deze beurs wordt het woningaanbod in Maas en Waal uitgelicht. Verschillende nieuwbouwprojecten en woningen worden gepresenteerd en aangeboden door makelaars en onder andere woningbouw corporaties.
De bezoekers krijgen tijdens de gezellige en sfeervolle beurs een duidelijk beeld van het aanbod en de plannen op het gebied van wonen in het mooie Maas en Waal. Meer informatie en data vindt u op www.huizenbeursmaasenwaal.nl

d'n Bogerd heeft inmiddels bewezen beurzen en evenementen professioneel en succesvol te organiseren. Wij kunnen ook úw evenement tot in de puntjes verzorgen en begeleiden. U bent verzekerd van een goede organisatie en een sfeervolle ambiance.
Voor meer informatie belt u naar 0487 - 517 127